VABILO NA BAZAR

V četrtek, 14. 12. 2023, lepo vabljeni na bazar, ki bo potekal med 17.00 in 19.00 v prostorih Osnovne šole Prule.

Glavni cilj bazarja je prijetno predpraznično druženje in sodelovanje, obenem pa ima humanitarni namen: zbiranje prostovoljnih prispevkov za Šolski sklad OŠ Prule, ki  neprecenljivo pomaga učencem v socialnih stiskah, hkrati pa podpira nadstandardne dejavnosti.

Sočasno z bazarjem bodo na šoli potekali spremljajoči dogodki: iskanje skritega zaklada, fotografiranje z dobrim možem, glasbeni nastopi učencev, kamišibaj, peka palačink in pice, obrazna poslikava, srečelov.

Želimo si, da bi nas ta lep in prijeten dogodek združil v veselem pričakovanju prazničnih dni, zato upamo, da se ga boste udeležili v čim večjem številu.

In še QR koda za vse tiste, ki bi želeli darovati prostovoljni prispevek v Šolski sklad, pa se bazarja ne boste utegnili udeležiti: