Dopoldanske govorilne ure

RAZRED RAZREDNIK GOVORILNE URE
1. a

ANDREJA GOLOB 

SABINA BAUER 

sreda, 5. ura
1. b

ŠPELA MEGLIČ 

MAJA PREBIL 

sreda, 5. ura
1.  c

NATAŠA KROPOVŠEK 

INES ZAVRŠNIK 

sreda, 5. ura
2. a NELI PIRC  petek, 4. ura
2. b MOJCA LOKAR  ponedeljek, 4. ura
2. c DANICA ZUPANČIČ PAVLIČ  torek, 3. ura
3. a LEA ZUPANČIČ  torek, 4. ura
3. b HELENA VESEL  četrtek, 3. ura
3. c KRISTINA BUKVIĆ  torek, 4. ura
4. a NINA NARDIN  ponedeljek, 3. ura
4. b PETRA MRAK  četrtek, 3. ura
5. a LAURA BELAK  ponedeljek, 3. ura
5. b OLGA DEBELJAK BABNIK  četrtek, 2. ura
5. c IRENA PETRIČ  ponedeljek, 4. ura
6. a POLONA LUZNIK  ponedeljek, 4. ura
6. b BLAŽ BATOR  ponedeljek, 4. ura
6. c VIDA ZUPANČIČ  torek, 5. ura
7. a KATJA JEREB  torek, 5. ura
7. b KATICA PANTNER  ponedeljek, 3. ura
7. c IRMA KOVAČ  ponedeljek, 5. ura
8. a MATJAŽ PINTARIČ  četrtek, 3. ura
8. b JANJA BEC  ponedeljek, 2. ura
8. c ANDREJA POPOVIĆ  ponedeljek, 5. ura
9. a TINA PANČUR  sreda, 2. ura
9. b KATJA BIZILJ  petek, 4. ura
9. c BOJANA MLINAR PODOBNIK  četrtek, 3. ura

 

Učitelj Predmeti Govorilne ure
ARHAR NADJA dodatna strokovna pomoč četrtek, 2. šolska ura
BENEDIČIČ SIMONA podaljšano bivanje četrtek, 5. ura
BOBEK PETRA podaljšano bivanje torek, 6. ura
BRNOT KASTELIC MOJCA angleščina na razredni stopnji, podaljšano bivanje petek, 5. ura
ČERNE EVA angleščina četrtek, 1. ura
ČERNE VIZJAK MIRJAM šport, IP šport za zdravje, NIP šport, podaljšano bivanje torek, 3. ura
FARIČ NATAŠA dodatna strokovna pomoč, podaljšano bivanje sreda, 5. ura
GORIČANEC IRENA naravoslovje, biologija, podaljšano bivanje sreda, 4. ura
HERIČ ŽIGA matematika, IP multimedija, IP računalniška omrežja, IP urejanje besedil NIP računalništvo petek, 1. ura
GRDADOLNIK DARJA gospodinjstvo, IP sodobna priprava hrane ponedeljek, 3. ura
JAKOB ZALA dodatna strokovna pomoč petek, 5. ura
JANEŽ VALERIJA naravoslovje, biologija petek, 1. ura
JARC DOMEN šport na razredni stopnji, angleščina na razredni stopnji, podaljšano bivanje ponedeljek, 4. ura
JEMEC KOCJAN KRISTJAN šport, tehnika in tehnologija, podaljšano bivanje četrtek, 4. ura
KALAN BARBARA dodatna strokovna pomoč, individualna in skupinska pomoč, dodatni in dopolnilni pouk, podaljšano bivanje torek, 5. ura
KMETEC KATJA matematika torek, 2. ura
KOLMAN ANDREJA kemija, fizika torek, 5. ura
KOVAČIČ ANDREJA podaljšano bivanje torek, 5. ura
KOŽELJ OSOLNIK URŠA podaljšano bivanje četrtek, 6. ura
PAVLOVIĆ MITAR podaljšano bivanje četrtek, 5. ura
PUTRIH ROMAN šport, IP šport za sprostitev, podaljšano bivanje sreda, 4. ura
RAŽMAN VESNA šport, podaljšano bivanje petek, 6. ura
VUČKO MAJA matematika, dodatni in dopolnilni pouk, IŠ šahovske osnove, IŠ šahovske kombinacije, individualna in skupinska pomoč sreda, 4. ura
ZGONEC SUZANA likovna umetnost, IP likovno snovanje, podaljšano bivanje torek, 3. ura
ZOF DUŠAN šport, jutranje varstvo ponedeljek, 4. ura
ZRILIĆ NIKA angleščina na razredni stopnji, podaljšano bivanje petek, 2. ura

Starši se na govorilne ure pri izbranem učitelju naročijo preko elektronske pošte (vsaj en dan pred govorilnimi urami).

(Skupno 189 obiskov, današnjih obiskov 2)