JESENSKI KROS TRETJEŠOLCEV

V torek, 12. 9. 2023, so se učenci 3. razreda odpravili na šolski kros v Tivoli. Najprej so si ogledali progo. Sledilo je ogrevanje po razredih, vzpodbudne besede razredničark, nato pa je končno šlo zares.

Kros je potekal v dveh skupinah. Najprej so na progo stopile deklice, nato še dečki. Z borbenostjo in žarom v očeh so odtekli svoj krog, pri tem pa so jih prijatelji glasno vzpodbujali.

Po malici so imeli učenci čas za športne igre na igrišču. Lovili so se, žogali, tekali po svoje in se zabavali.

Najhitrejšim trem (iz obeh skupin) so učiteljice podelile priznanje. Ostali tekmovalci so jim v športnem duhu glasno zaploskali.

Najhitrejše med deklicami: Luna Stubelj Peruzzi (1. mesto), Ava Smrekar (2.mesto) in Hanna Hrnjičić (3. mesto).

Najhitrejši med dečki: Timon Krošel (1. mesto), Jure Tomšič (2. mesto) in Eman Murić (3. mesto).

Čas je kar prehitro mineval in prijetno utrujeni so se učenci odpravili v šolo.