POMEMBNEJŠE INFORMACIJE ŠOLSKEGA LETA 2023/2024

Po 2. šolski uri bodo še vedno rekreativni odmori.

Razredne ure za učence 4. do 9. razreda bodo po novem ob torkih, s pričetkom ob 7.40.

Jutranje varstvo bo od 6. 15 dalje potekalo za učence, ki so vanj prijavljeni, in sicer v učilnicah 112, 113 in 104.

Učenci se vanj vključijo ob uri, ki ste jo starši navedli ob prijavi.

Obvestilo za učence, ki v šolo prihajajo s šolskim avtobusom:

Na območju Črne vasi in dela Ižanske ceste potekajo intenzivna gradbena dela, zaradi česar sta vozni red in trasa nekoliko spremenjena. O vseh spremembah vas bomo, čim bodo znane, obveščali preko spletne strani šole, informacije pa bomo posredovali tudi učencem. V primeru poznih informacij bomo starše o spremembah obveščali tudi preko elektronske pošte.

Vozni red

Trasa šolskega avtobusa

Interesne dejavnosti za učence 1. do 3. razreda bodo potekale ob sredah, 6. uro. Učencem bodo razredniki predstavili ponudbo, objavljena pa bo tudi na spletni strani šole (najkasneje 1. 9. 2023). Pričetek interesnih dejavnosti bo 13. 9. 2023.

Interesne dejavnosti zunanjih izvajalcev se bodo pričele izvajati 20. 9. 2023. Prijave bodo potekale preko spletne strani in neposredno med starši učencev in zunanjimi izvajalci.

Dobra komunikacija

med šolo in starši je ključnega pomena. Starši boste pomembna obvestila razrednikov in vodstva šole dobivali po elektronski pošti preko eAsistenta, zato vas pozivamo, da si uredite osnovni, brezplačni paket (več informacij boste prejeli na roditeljskem sestanku).

Vse ostale informacije bodo učenci prejeli v šoli, starši pa na roditeljskih sestankih, ki bodo potekali 7. 9. 2023 po naslednjem razporedu:

za starše učencev:

• 2. in 3. razreda ob 16.30 (izjema: 2. b pričetek ob 16.00),
  • 4., 5. b, 6. razreda ob 17.00,
  • 7., 8. in 9. razreda ob 17.30.

Roditeljski sestanek za starše učencev 1. razreda bo potekal 4. 9. 2023 ob 16.30.

Roditeljski sestanek za starše učencev 5. a bo v sredo, 6. 9. 2023, ob 17.00.

Pomembne informacije in utrinke različnih dogodkov bomo redno objavljali na spletni strani šole. Posebej vas opozarjamo na rubriko Za starše, zavihek Različne ponudbe za starše, ki je namenjen objavi različnih ponudb (šola ne preverja njihove kvalitete).

Vsem želimo uspešno in prijetno novo šolsko leto.

Maja Mehle, ravnateljica

(Skupno 1.109 obiskov, današnjih obiskov 1)