Dnevi odprtih vrat v srednjih šolah

Dneva odprtih vrat se učenci udeležijo sami ali s starši. Za odsotnost morajo starši vnaprej napisati opravičilo. Odsotnosti od ocenjevanja znanja in drugih obveznosti ne bomo opravičili.

• Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana: Za program umetniška gimnazija – smer sodobni ples bo dan odprtih vrat 16. 1. 2020 in 23. 1. 2020. Za program umetniška gimnazija – smer gledališče in film bo dan odprtih vrat 17. 1. 2020 in 24. 1. 2020 . Obvezna predhodna prijava preko spletne prijavnice. Več informacij na spletni strani šole Dnevi odprtih vrat za učence 9. razredov (program umetniška gimnazija).

• Gimnazija Vič – 27. 1. 2020. Potrebna je predhodna prijava preko spletnega obrazca in sicer do 10. 1. 2020. Več informacij in spletni obrazec za prijavo na povezavi Vičan za en dan!.