ERASMUS+ GOSTOVANJE NA NAŠI ŠOLI

Od 8. do 12. maja 2023 naša šola gosti učence in učitelje, vključene v projekt Erasmus+, z naslovom Sailing the sea of time: European history as OUR (hi)story. Na izmenjavo so prišli učenci ter dijaki s svojimi učitelji iz Nemčije, Francije, Italije, Hrvaške in Grčije. Gre za zaključno gostovanje 3-letnega projekta, v katerega smo vključeni in prek katerega smo naše učence že peljali na izmenjavo v vse omenjene države.

V prvem letu projekta smo naredili skupno gledališko igro, letos pa nas povezujejo družabne igre, povezane s kulturo in zgodovino vključenih držav. Gostujočim in prulskim učencem, ki so aktivno vključeni v projekt, smo v tem tednu ponudili različne aktivnosti v šoli in izven nje.

25 družin prulskih učencev je gostoljubno sprejelo v svoje domove 27 gostujočih učencev, za kar se jim iskreno zahvaljujemo.

Ekipa Erasmus+ na OŠ Prule