SAMOSTOJEN IN NEODVISEN SEM. KAJ PA TI?

Mineva 29 let, odkar smo Slovenci pokazali največjo mero enotnosti v vsej svoji zgodovini ter se odločili za samostojno in neodvisno državo.

23. 12. in 24. 12. 2019 je v spomin na te dogodke v veliki telovadnici potekala prireditev, na kateri so sodelovali učenci OŠ Prule. Učenci so nas skozi prireditev vodili k razmišljanju, kaj pravzaprav pomeni biti samostojen in neodvisen. S pesmijo, recitacijami in plesom so nas popeljali praznikom nasproti.

Povezovalca prireditve

Pred praznikom je gledalce nagovorila ga. ravnateljica

Devetošolci z recitalom Ko sreča srečo sreča

Cici pevski zbor

Recitacija Majhen je ta svet

Mladinski pevski zbor s solisti in inštrumentalnim sestavom med pesmijo Zelena dežela

Učenci iz različnih razredov pripovedujejo svoje misli o neodvisnosti

Otroški pevski zbor med petjem pesmi Svet je tvoj, ko so v ospredju nastopili Marko, Florian, Tina in Bruno ter prikazali svoje spretnosti – obvladovanje žoge pri nogometu, gimnastično točko, vožnjo z monociklom in žongliranje s pisanimi rutkami

Florianova stoja in hoja po rokah

Tinina spretnost na monociklu

Plesna točka učenk in učenca iz šestega in osmega razreda

Poklon vseh nastopajočih

Kot presenečenje je na proslavi za predmetno stopnjo nastopila tudi skupina Tosca Beat, katere članica je tudi bivša učenka naše šole.