ŠOLSKO TEKMOVANJE OB KONCU ŠOLSKEGA LETA

Tudi letošnje šolsko leto se je zaključilo z zabavnim tekmovanjem, ki ga je pripravila Skupnost učencev OŠ Prule. Odvilo se je zadnji šolski dan, 24. 6. 2024.

Vsak oddelek je izbral dva predstavnika, ki sta se pomerila v igri kamen, škarje, papir, ter izdelal verižici, ki sta bila vstopnica za tekmovanje.

Za nemoten potek tekmovanja so skrbeli sodniki: Lara iz 6. a, Davorin iz 6. c, Oskar iz 7. b, Nina Ana in Brina, obe iz 8. b. Slednji so pred tekmovanjem z žrebanjem določili, kdo se bo pomeril med seboj.

V letošnjem tekmovanju so imeli vsi učenci enake možnosti.  Za napredovanje v naslednji krog je bilo potrebno le malo sreče. Zmagovalec posameznega kroga je prejel verižico svojega nasprotnika in napredoval v naslednji krog.

Tekmovanja so se udeležile celo nekatere učiteljice.

Sodniki so pridno beležili rezultate in zmagovalce zapisovali v tabelo.

V zmagovalnem krogu so se pomerili trije učenci: Maximilan iz 3. a, Erik iz 3. b in Lina iz 5. b.

Po napetem boju je bila kot zmagovalka tekmovanja razglašena Lina iz 5. b. S tem je celotnemu 5. b prislužila denarno nagrado, ki jo bodo učenci po lastni želji uporabili v naslednjem šolskem letu.

Iskrene čestitke.