GLASBENI POTEP 9

V sredo, 29. maja, se je na naši šoli odvila prireditev Glasbeni potep. Učenci od 1. do 9. razreda so se predstavili s petjem, plesom in z igranjem. Večji del programa so ustvarili sami, za kar so vadili več dni, celo mesecev. Na prireditvi so nastopili recitatorka, voditeljici, pevci solisti, plesalci, inštrumentalisti, Cici pevski zbor, otroški pevski zbor, mladinski pevski zbor, ansambel in šolski bend.

Tonski mojster, šestošolec Luka z učiteljem mentorjem

Luka je na klavir zaigral skladbo All that jazz.

Petošolka Katarina je napisala in deklamirala pesem Zlata deklica.

Program sta povezovali Zoja in Gala.

Veronika (v rumenem) nam je na klavir zaigrala Lisičko.

Griegova skladba je zazvenela pod prsti mlade virtuozinje Patricije.

Daša in Polona sta bili najmlajši plesalki potepa.

Cici pevski zbor nam je ob klavirski spremljavi zapel pesmi Šla je botrica lisica in Muca na klavir igra.

Učenci francoščine so nam ob spremljavi plesalk zapeli francosko pesem A nos actes manqués.

Francosko pesem sta s plesom spremljali Hanna in Anisa.

Učenci otroškega pevskega zbora so nam ob spremljavi klavirja (Naja), flavte (Ajda), klarineta (Maruša) in saksofona (Rubi) zapeli pesem Moj očka ima konjička dva, ob spremljavi Oskarja na harmoniki pa Tri planike.

Oskar na harmoniki

Ajda na flavti, Maruša na klarinetu, Rubi s saksofonom in Naja s klavirjem so nam zaigrale skladbo He’s a Pirat.

Šestošolka Naja

Sara in Ela, hip hop

Neža in Rose, hip hop

Ana Sofija in Taja sta z Ansamblom Oskarja Šeska zapeli Avsenikovo Tam, kjer murke cveto.

Zadonela je tudi Na Golici, Gašper na trobenti, Sofia na klarinetu, Oskar na harmoniki, Max na kitari in Erik na bas kitari.

Tom nas je z rapom v skladbi It was a good day popeljal v zgodbo o dnevu brez nasilja.

Maggie nam je zapela Have You Ever Seen the Rain.

Melian in Maru sta nam iz gledališke predstave Drejček in trije marsovčki zaplesali izrazni ples.

Anuša in Julia sta nam na violini zaigrali skladbo Mary Young and Fair.

Daša, pevka solistka

Daša je zapela pesem All of me, na klavirju jo je spremljala sošolka Manca.

Lev Janez in Vita sta skupaj z mladinskim zborom zapela Na soncu, spremljal ju je šolski bend.

Tijana in Rose, hip hop

Skladbi Never Ending Story in Adiemus z mladinskim zborom in šolskim bendom

Člani šolskega benda: Gal na violončelu, Oskar na bas kitari, Maj – kitara, kahon, ropotulja, Klara na flavti, Brina na bobnih, Max na kitari, Sara na flavti, Sara Katarina na klavirju, Valentin – klavir in bongos, Noah na fagotu, Sofia na klarinetu

Maj in Gal

Oskar

Brina

Sara Katarina

Noah

Sara, Sofia in Brina

Valentin in Maj

Nina Ana in David sta nam zaplesala latinskoameriška plesa.

Članice vokalne skupine, Lua, Vita, Alina in Leonora so nam ob klavirski spremljavi Sare Katarine zapele pesem Fix You.

Maru – pevka solistka, Maj – kitara, Alja – pevka solistka

Skladbo Vsak po svoje so družno zapeli in zaigrali: Alja in Maru (pevki solistki), Cici pevski zbor, otroški pevski zbor, mladinski pevski zbor in šolski bend.

Klara je melodijo pesmi Vsak po svoje zaigrala na flavto.

Cici pevski zbor

Otroški pevski zbor