GDPR in eAsistent

Ključnega pomena je dobra komunikacija staršev in šole. Na OŠ Prule  v ta namen uporabljamo  eAsistent, preko katerega poteka obveščanje staršev in različne prijave.

Na vpisu boste starši posredovali svoje kontaktne podatke (e-mail). Na slednje boste v mesecu februarju prejeli varnostno kodo  in povezavo do obrazca za potrditev podatkov.

S pomočjo prijaznega čarovnika boste potrdili kontaktne podatke in nastavili želeni način komunikacije s šolo preko eAsistenta za starše.

Nujno je, da si slednje čim prej uredite, saj boste preko eAsistenta že v tem šolskem letu obveščeni o vseh pomembnih informacijah; preko eAsistenta pa bo izveden tudi postopek izbire izbirnih predmetov, prijava v jutranje varstvo in podaljšano bivanje.

EAsistent ponuja dva različna paketa. Šola priporoča izbiro brezplačnega paketa (MINIMALNA ELEKTRONSKA KOMUNIKACIJA), ki omogoča vso potrebno komunikacijo.

V pomoč vam je lahko kratek posnetek vpisa varnostne kode in aktivacije eAsistenta za starše (kliknite na povezavo).