VPIS V 1. RAZRED

V Osnovni šoli Prule bo potekal vpis v 1. razred osnovne šole za šolsko leto 2022/2023 v ponedeljek, 14. 2. 2022, torek, 15. 2. 2022, sredo, 16. 2. 2022, četrtek, 17. 2. 2022, in petek, 18. 2. 2022, vse dni od 16. do 19. ure.

Zaradi epidemiološke situacije bo vpis potekal po vnaprej določenem razporedu. Termin za vpis bodo starši prejeli po pošti.

V primeru, da starši želijo otroka vpisati brez obiska šole, naj o tem obvestijo Osnovno šolo Prule  najkasneje do 9. 2. 2022 – pokličejo na tel. številko 01 251 84 68 ali pišejo na elektronski naslov jana.gamser@guest.arnes.si ali jana.slivniker@guest.arnes.si .

V tem primeru se bo šola s starši dogovorila o elektronski oddaji vpisne dokumentacije ali o oddaji po pošti.

Vpis je obvezen za otroke, ki so rojeni leta 2016. Vpisujemo otroke, ki imajo bivališče v šolskem okolišu Osnovne šole Prule.

Informacija o prepisu otrok iz drugih šolskih okolišev je dostopna na spletni strani šole  v zavihku Svetovalna služba (Vpis v 1. razred).

Šolski okoliš Osnovne šole Prule: Brglezov štradon, Cimpermanova ulica, Črna vas, Dolgi breg, Gallusovo nabrežje, Gornji trg, Gruberjevo nabrežje, Grudnovo nabrežje, Hladnikova cesta, Hrenova ulica, Ižanska cesta, Janežičeva cesta, Karlovška cesta, Kobetova ulica, Levstikov trg, Lipe, Livada, Malova ulica, Merosodna ulica, Osojna pot, Peruzzijeva ulica, Praprotnikova ulica, Prijateljeva ulica, Privoz, Prule, Rakarska ulica, Reber, Roška cesta, Rožna ulica, Slavčja ulica, Sodarska steza, Stari trg, Stiška ulica, Sulčja ulica, Šivičeva ulica, Tesarska ulica, Tomišeljska ulica, Ulica na Grad, Vožarski pot, Vodna steza, Za Gradom, Zvezdarska ulica, Zvonarska ulica, Žabjak.