ZIMSKI ŠPORTNI DAN

V četrtek, 19. 1. 2023, in v petek, 20. 1. 2023, so se šesto- in sedmošolci odpravili na zimski športni dan.

Učenci so imeli na voljo tri aktivnosti. Kot novost je bil uveden tudi tek na smučeh v Planici, kar se je izkazalo za pravilno potezo, saj se je veliko otrok odločilo za to aktivnost. Vso potrebno opremo so si izposodili v Nordijskem centru Planica, kjer so imeli tudi čudovite pogoje za vadbo. Ostali dve skupini učencev sta se odpravili ena na zimski pohod v Tamar, druga na smučanje v bližnjo Kranjsko Goro.

Tokrat je učence obdarila tudi narava, saj so imeli pravo zimsko idilo z obilico sveže zapadlega snega. Tako so bili pogoji za zimske športne aktivnosti idealni, razlogov za dobro voljo pa več kot dovolj.

Gasilska fotografija učencev 7. razreda ob koncu vadbe teka na smučeh

Šestošolci med vadbo teka na smučeh in z zmagovalnim zaključkom po vadbi v Nordijskem centru Planica.

Skupina učenk na smučanju v Kranjski Gori

Učenci šestega razreda med igro v Tamarju