PRVENSTVO OŠ LJUBLJANE V PLAVANJU

V sredo, 13. 4. 2022, je v Tivoliju potekalo prvenstvo Ljubljane v plavanju za osnovne šole.

Tekmovanja se je udeležilo osem učencev naše šole. Najuspešnejša sta bila Lena Fortuna in Martin Testen, ki sta se oba dvakrat uvrstila v finale med 8 najboljših plavalcev na 100 m mešano in na 100 m prosto.

Na 6. progi pripravljena na štartu Lena iz 9. c-razreda.

Martin iz 5. c pripravljen na finalno plavanje na 100 m mešano, kjer je osvojil odlično 4. mesto.

Na 4. progi Lev iz 7. a, ki je osvojil 14. in 22. mesto. Na 5. progi Mark Lucij iz 9. b, ki je osvojil 22. in 27. mesto.

Gašper iz 7. c-razreda je osvojil 25. in 35. mesto. Blaž iz 8. a-razreda je osvojil 15. in 16. mesto.

Na 4. progi David iz 5. a, ki je osvojil 31. in 33. mesto.

Kristjan iz 9. a-razreda je plaval med neregistriranimi tekmovalci in osvojil 22. mesto na 50 m prosto in 11. mesto na 50 m prsno.

Lena Fortuna na 100 m mešano z bronasto medaljo. Osvojila je še 5. mesto na 100 m prosto.

Bronasti Martin Testen med mlajšimi dečki na 100 m prosto.