PRAZNIČNA PREOBLEKA ŠOLE

Šolska skupnost OŠ Prule je bila tudi v letošnjem šolskem letu pobudnica za praznično okrasitev šole. O pobudi sta predstavnici šolske skupnosti, Maja Pirtovšek in Mateja Planinc iz 8. c-razreda, zapisali:

»Na sestanku šolske skupnosti so se predstavniki razredov dogovorili, da bo vsak oddelek okrasil vrata svoje učilnice. Letos je okraševanje potekalo malo drugače, saj so si učenci skupaj z razrednikom izbrali poljuben praznični motiv.

Pri ustvarjanju ni bilo meja, nekateri učenci pa so izbranim motivom dodali tudi misli, želje in napotke za novo leto.

Oglejte si, kaj so ustvarili.

1. a

9. a

9. b

9. c

Kot lahko vidite, so se prav vsi odlično odrezali. Poleg okrašenih vrat  je na šoli praznično vzdušje pričarala tudi smrečica pri vhodnih vratih. Okraske zanjo so pripravili učenci v podaljšanem bivanju. Ker je v decembru naša šola za en dan postala še Šola iluzij, so učenci izdelali papirnate okraske z natisnjenimi iluzijami, drobne lučke pa so smrečico dodatno poživile in ji dodale toplino.«

Srečno, za tisoče srečic,
srečenosnih svetlih kometov,
za bližnja srečanja z nami
v orbitah srečnih planetov.
                              Bina Štampe Žmavc