ŠPORTNI DAN NA DEBELEM RTIČU

V okviru šole v naravi so imeli petošolci v četrtek, 11. 9. 2019, športni dan. Pomerili so se v dveh disciplinah, metu vorteksa in krosu.

Met vorteksa je bil zelo razburljiv. Ker sta bili prvi dve mesti pri deklicah in dečkih izenačeni, so učenci izvajali dodatne mete. Pri dečkih je bil na prvem mestu Svit Markič Lušina (5. b), drugo mesto je zasedel Tevž Valant in tretje Jaša Krošel (oba 5. c).

Pri dekletih je bila na prvem mestu Lana Krošel (5. c), na drugem Alina Jarh (5. b) in na tretjem mestu Leonora Lobnik (5. b).

Pri dečkih je kros prvi pretekel Tevž Valant, za njim Jaša Kroše, kot tretji je bil na cilju Rok Štalcar (vsi iz 5. c).

Alina Jarh (5. b) je prva pritekla na cilj med dekleti, druga je bila Leonora Lobnik (5. b), tretja pa Sofia Žižmund (5. c).

Čestitke vsem!