ZAKLJUČNA PRIREDITEV ZA STARŠE V 3. b

Učenci 3. b so 18. 6. 2019 skupaj z razredničarko, go. Andrejo Golob, ob zaključku šolskega leta pripravili gledališko veseloigro izpod peresa Bine Štampe Žmavc O kuri, ki je izmaknila pesem.

Voditelja sta pozdravila vse prisotne. Nato so gledalcem vsi učenci zapeli, zaplesali in zaigrali veseloigro, ki so jo pripravljali od maja letos. Dramsko besedilo je bilo zahtevno in dolgo. Predstava je trajala petdeset minut. »Kokodakalo se je, da se je kar valilo« in komični prizori so zabavali gledalce in nastopajoče.

Učencem je nastop res dobro uspel. Starši, dedki, babice, bratci in sestrice so dolgo in navdušeno ploskali.

Razredničarka je ob koncu vsakemu učencu podarila mlad hrast, ki je pognal iz želoda. Staršem in otrokom je povedala, da je bil tudi največji hrast nekoč majhen želod, ki je padel na tla in vztrajal. Želela jim je, da bi vztrajali kot želod in rastli z njim.